TEATR POLSKI KULTURA „NIEZWYKLE ŻYCIE PODWODNYCH ZWIERZĄT”

22 marca 2024

W czwartek 21 marca przedszkolaki uczestniczyły w spektaklu muzycznym w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie autorstwa TEATRU POLSKIEGO  „KULTURA” „Niezwykłe życie podwodnych zwierząt” to poruszająca opowieść o magii przyjaźni i czynienia dobra, które będąc najwyższymi wartościami na świecie są w stanie przezwyciężyć problem coraz częściej doskwierającej samotności. Dzieci zostały wprowadzone w niesamowity świat podwodnych zwierząt. Dynamiczny przebieg widowiska, zabawne dialogi, bajkowe piosenki, piękne kostiumy, wspaniała scenografia i profilaktyczny charakter - wszystkie te elementy zapewniły intensywne przeżycia i zaangażowały dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Spektakl pozostanie na długo w naszej pamięci.