Jesteś tutaj: Start / Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI OSP BYCZYNA

Przejdź do - SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI OSP BYCZYNA

We wtorek 11 czerwca w naszym przedszkolu gościliśmy strażaków z OSP Byczyna. Dzieci miały okazję zapoznać się ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym i pojazdem pożarniczym będącym na ich wyposażeniu  oraz dokładnie poznać specyfikę zawodu. Strażacy omówili z dziećmi tematy związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem, w szczególności z bezpiecznym zachowaniem podczas nadchodzącego okresu wakacyjnego.  Dziękujemy za wizytę, zainteresowanie i miłą atmosferę.

11 czerwca 2024

KOLOROWY POKAZ MODY NA WESOŁO

Przejdź do - KOLOROWY POKAZ MODY NA WESOŁO

We wtorek 28 maja dzieci z grup III i IV  i w czwartek 06 czerwca dzieci z grup I i II uczestniczyły w kolorowym pokazie mody na wesoło. Każde dziecko podczas wybiegu zaprezentowało swój strój.

PARĘ PYTAŃ I PODPOWIEDZI

W czwartek 06 czerwca i w piątek 07 czerwca dzieci z gr III i IV zwiedzały redakcję Jaw.pl. Milusińscy odwiedzili pomieszczenia redakcji i trochę pogadali z dziennikarzami o ich pracy. Znudzonych przedszkolaków nie było, nic dziwnego to ich pierwsza wizyta w redakcji a nowinki zawsze milusińskich ciekawią. Największym wzięciem cieszyło się „potrzymanie sobie kamery”.

SPOTKANIE Z KIEROWCĄ TIRA CONNECT LOGISTICS

Przejdź do - SPOTKANIE Z KIEROWCĄ TIRA CONNECT LOGISTICS

We wtorek 04 czerwca przedszkolaki miały wyjątkową okazję poznać ciekawy zawód.Wspólnie oglądaliśmy samochód dostawczy, zwiedzaliśmy kabinę kierowcy i poznawaliśmy tajniki tego zawodu.

WESOŁO NAM WESOŁO

We wtorek 04 czerwca odbyły się zabawy z wodzirejem Krisem. W programie były konkursy dla dzieci, zabawy taneczne, zadania zręcznościowe, kalambury i inne atrakcje.