Jesteś tutaj: Start / WIADOMOŚCI

WIADOMOŚCI

OGŁOSZENIE!

W czwartek 6 października odwiedzi nas pani z                              TOWARZYSTWA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI

Zwracamy się z prośbą o przynoszenie karmy dla zwierząt, głównie kotów.

Serdecznie dziękujemy.

20 września 2022

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

We wtorek 20 września obchodzimy

Dzień Przedszkolaka

W programie przewidujemy: dyskotekę przedszkolaka, zabawy i konkursy z balonami oraz owocowy tort „pełen zdrowia”. Prosimy rodziców o przygotowanie dla swoich dzieci kolorowych, wesołych przebrań - tematyka dowolna.

18 września 2022

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

W czwartek 15 września

o godzinie 15.00

odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Prosimy trójki grupowe o udział w spotkaniu.

Dziękujemy.

9 września 2022

MAM APETYT NA ZDROWIE

W ramach realizacji programu „Mam apetyt na zdrowie” dla dzieci 5 i 6 letnich odbędą się warsztaty:

-    W poniedziałek 12.09- zajęcia z fizjoterapeutą,

-    We wtorek 13.09- zajęcia z dietetykiem,

-    We wtorek 20.09- zajęcia z psychologiem.

9 września 2022

WYTYCZNE DOTYCZĄCE PROFILAKTYKI CHORÓB ZAKAŹNYCH.

Przejdź do - WYTYCZNE DOTYCZĄCE PROFILAKTYKI CHORÓB ZAKAŹNYCH.

Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Jaworznie przekazuje „Wytyczne zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego z dnia 31.03.2022 dla przedszkoli a także materiały edukacyjno – informacyjne o tematyce profilaktyki chorób zakaźnych. W trosce o zdrowie uczniów, pracowników i ich najbliższych, zaleca się w placówkach oświatowo- wychowawczych stosowanie odpowiedniej profilaktyki przeciwwirusowej. Proszę pamiętać, że w przypadku wystąpienia objawów choroby zakaźnej u dziecka należy pozostawić je w domu, zasięgnąć porady lekarskiej i ściśle stosować się do zaleceń, gdyż właściwe leczenie jest kluczowe w powrocie do zdrowia.

2 września 2022