Jesteś tutaj: Start / WIADOMOŚCI / ZAPROSZENIE

28 sierpnia 2022

ZAPROSZENIE DLA DZIECI I RODZICÓW, KTÓRE OD WRZEŚNIA ROZPOCZNĄ PO RAZ PIERWSZY PRZYGODĘ Z NASZYM PRZEDSZKOLEM.

Dyrektor i personel Przedszkola Miejskiego nr 10 w Jaworznie mają zaszczyt zaprosić na dzień otwarty w przedszkolu, który odbędzie się 31.08.2022r. tj. środę w godzinach od 10.00 do 12.00.

W tym dniu będzie można porozmawiać z wychowawcami grup, zwiedzić przedszkole, pobawić się w sali, która z dniem 1 września stanie się „drugim domem” naszych wychowanków.

P.S.

W związku z obowiązującym systemem rejestrującym czas pobytu dziecka w przedszkolu prosimy o wyrobienie karty miejskiej dla dziecka (karta miejska powinna zawierać imię i nazwisko dziecka). Prosimy o zabranie karty miejskiej dziecka oraz obuwia zmiennego dla dziecka i opiekunów.