MOGĘ ZATRZYMAĆ SMOG! - PRZEDSZKOLAKU ZŁAP ODDECH

19 stycznia 2021

DRODZY RODZICE!

W roku szkolnym 2020/2021 wychowankowie naszego przedszkola biorą udział w kampanii edukacyjno-informacyjnej w temacie ochrony powietrza pt.: „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech” - II edycja.

W ramach udziału  w kampanii Przedszkole otryzmało 2 oczyszczacze powietrza, które umiesczono w salach zajęć dla dzieci.

Oczyszczacze powietrza zostały zakupione ze środków Województwa Ślaskiego w ramach kampanii edukacyjno - informacyjnej pn.: "MOGĘ! Zatrzymać SMOG - Przedszkolaku złap oddech" – II edycja, współfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Zapraszamy do zapoznania się z  działaniami podejmowanymi przez Przedszkole w zakładce „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech”

MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech