APEL DO RODZICÓW

13 marca 2020

Szanowni Rodzice!

"Czas ograniczenia funkcjonowania placówek oświatowych nie jest okresem ferii szkolnych i nie oznacza zwolnienia z czasu nauki. Uczniowie w dniach tygodnia, w których dotychczas realizowali kształcenie w szkole realizują to kształcenie w domu w formie samokształcenia i z wykorzystaniem materiałów udostępnionych przez poszczególnych nauczycieli".

Bardzo proszę o bezwzględne przestrzeganie obowiązku pozostawania przez dzieci i uczniów w domu na czas zawieszenia funkcjonowania jednostek oświatowych.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 10 w Jaworznie

Barbara Dziedzic