Jesteś tutaj: Start / Z życia przedszkolaka

Z życia przedszkolaka

MOJE KREATYWNE DZIECKO- WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE Z RODZICAMI

We wtorek 17 grudnia odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe. Dzieci powitały gości wierszem i piosenką, były  zabawy integracyjne oraz warsztaty plastyczne i wspólne ozdabianie choinki.

Znalezione obrazy dla zapytania CLIPART ozdoby choinkowe

29 grudnia 2019

GALA WRĘCZENIA KRAJOWYCH CERTYFIKATÓW SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI PROMUJĄCYCH ZDROWIE

27 listopada w Ośrodku Rozwoju Edukacji odbyło się uroczyste wręczenie Krajowych Certyfikatów Szkoła i Przedszkole Promujące Zdrowie. Minister Edukacji Narodowej przyznał to prestiżowe wyróżnienie dla naszego przedszkola i wręczył je pani dyrektor Barbarze Dziedzic. W wydarzeniu udział wzięła wiceminister Iwona Michałek.

Znalezione obrazy dla zapytania CLIPART CERTYFIKAT ZDROWIA

29 grudnia 2019

CHOINKA ZABŁYSNĘŁA NA RYNKU!

W niedzielne popołudnie na jaworznickim rynku zrobiło się nastrojowo, punkt o godzinie 16.00 wszystko zaczęło się uroczystym zapaleniem choinki. Potem były inne atrakcje,  w tym na scenie w repertuarze zimowym „Słoneczka” i „Smerfy” reprezentowały nasze przedszkole.

Znalezione obrazy dla zapytania clipart teatrzyk o reniferach

9 grudnia 2019

„PRZYGODY TECHNOLUDKA” – TEATRZYK W WYKONANIU AKTORÓW TEATRU ARKADIA

W środę 4 grudnia nasze przedszkole odwiedzili aktorzy Teatru Arkadia z Krakowa, którzy przedstawili teatrzyk pt.: „Przygody Technoludka”. Bajka opowiada o losach Technoludka, który nowinki technologiczne takie jak tablet, komórkę przekładał nad kontakty z ludźmi. Podczas całej przygody Technoludek poznał ,że w życiu ważna jest przyjaźń. Tytułowy bohater przypomniał przedszkolakom, że zdobycze techniki są ważne, ale nigdy nie należy zapomnieć o drugim człowieku i kontakcie z nim.

Znalezione obrazy dla zapytania clipart teatrzyk

9 grudnia 2019

SPOTKANIE Z GÓRNIKIEM

We wtorek 3 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu górnika, aby dzieci zdobyły wiadomości na temat ciężkiej i niebezpiecznej pracy górnika. Przedszkolaki miały okazję przyjrzeć się z bliska czapce górniczej, szpadzie i odznaczeniom, które górnicy otrzymują za długoletnią, ciężką pracę w kopalni. Oczywiście nasz gość pozwolił dzieciom przymierzyć górnicze czako, może w przyszłości ktoś z nich będzie go nosić naprawdę.

Znalezione obrazy dla zapytania clipart GÓRNIK

3 grudnia 2019