Jesteś tutaj: Start / Z życia przedszkolaka

Z życia przedszkolaka

„MAŁY EKOLOG”

W piątek 29 lutego przedszkolaki brały udział w zajęciach „MAŁY EKOLOG” – w ramach akcji „DZIECI UCZĄ RODZICÓW”. Dowiedziały się czym jest ekologia i jak dbać o środowisko oraz „co kryje się za słowem recykling?” – nauczyły się prawidłowego segregowania odpadów oraz oglądały prezentację multimedialną  „O smogu naszym wrogu”.

Znalezione obrazy dla zapytania: clipart segregacja śmieci

9 marca 2020
Czytaj więcej o: „MAŁY EKOLOG”

„POZNAJEMY ZAWODY-KOSMETYCZKA”

29 lutego dzieci z grupy "Misie” odwiedziły zakład kosmetyczny. Pani kosmetyczka opowiedziała dzieciom o swojej pracy. Mali słuchacze dowiedzieli się m.in. czym zajmuje się kosmetyczka i jakie umiejętności trzeba rozwijać, aby móc wykonywać ten zawód. Dzieci miały okazję poznać przybory, wykorzystywane przez kosmetyczkę w pracy.

Znalezione obrazy dla zapytania: clipart kosmetyczka

3 marca 2020

„WIERSZYKI NA DRUGIE ŚNIADANIE”

26 lutego przedszkolaki z grup „Smerfy” i „Słoneczka” uczestniczyły w spotkaniu z Jaworznicką poetką Urszulą Kępką w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie.

Znalezione obrazy dla zapytania: clipart książki

3 marca 2020

"JAK WYGLĄDA MILION"

„MAGICZNA MOC KSIĄŻKI”- cykliczne spotkania z pracownikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie. Zachęcenie dzieci do korzystania z biblioteki. „Jak wygląda milion”- poznanie pingwinka bohatera bajki .

Znalezione obrazy dla zapytania: clipart pingwin

19 lutego 2020

BAL KARNAWAŁOWY

W piątek 07 lutego w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa, powitanie uczestników, prezentacja strojów, rozpoznawanie postaci na podstawie kostiumów, wspólne zabawy i tańce integracyjne przy muzyce, konkursy dla dzieci z poszczególnych grup, wybór Króla i Królowej Balu z każdej grupy oraz wykonanie pamiątkowych zdjęć.

Znalezione obrazy dla zapytania: clipart bal karnawałowy

19 lutego 2020