Jesteś tutaj: Start / Z życia przedszkolaka

Z życia przedszkolaka

UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI SZKOŁA DO HYMNU

8 listopada o symbolicznej godz. 11:11 w ramach akcji „Szkoła do hymnu” odśpiewaliśmy hymn narodowy. Przedsięwzięcie to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”, w której uczestniczyły placówki w kraju i za granicą.

Znalezione obrazy dla zapytania dzieci i 11 listopada

12 listopada 2019

BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK WIZYTA W MULTIKINIE JAWORZNO

W czwartek 7 listopada w ramach specjalnego projektu „Bezpieczny Przedszkolak”, dzieci mogły poszukiwać w filmach pytań i odpowiedzi: jak bezpiecznie spędzać czas wolny? Jak nie narażać się na zagrożenia podczas codziennych przygód? Mali widzowie przekonali się o tym wraz z ulubionymi bohaterami Psiego Patrolu w najnowszych odcinkach. Gwoździem programu było spotkanie z policjantem i rozmowa na temat tego, jak zachować ostrożność, nie tracąc nic ze wspaniałej zabawy!

Znalezione obrazy dla zapytania clipart psi patrol

12 listopada 2019

KONKURS NA „NAJCIEKAWSZY LAMPION Z DYNI”

W naszym przedszkolu dynie się pojawiły - jednak to zwyczajne dynie nie były. Pięknie ozdobione miały także różne kształty, wzory i twarze wykrojone. Pani dyrektor werdykt specjalnie powołanej komisji odczytała i tym samym dzieci nagradzała. Pierwsze, drugie, trzecie miejsce i wyróżnienia przyznała oraz nagrody i dyplomy wszystkim uczestniczącym w konkursie rozdała.

Znalezione obrazy dla zapytania clipart lampion z dyni

3 listopada 2019

„KIM BĘDĘ GDY DOROSNĘ?”

„KIM BĘDĘ GDY DOROSNĘ?”- 25 października w piątek przedszkolaki spotkały się z pracownikami Ochrony Kolei w Jaworznie. Poznały zawód oraz główne zadania Kontroli Przestrzegania Przepisów związanych z ochroną życia i zdrowia ludzi oraz mienia na obszarze kolejowym w pociągach i innych pojazdach. Oglądały film edukacyjny „Bezpieczny przejazd” i  „Szlaban na ryzyko”.

Podobny obraz

3 listopada 2019

PASOWANIE NA ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na Zdrowego Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w naszym przedszkolu odbyła się w czwartek 24 października. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Podobny obraz

29 października 2019