REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Postępowania rekrutacyjne do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miasta Jaworzna

na rok szkolny 2020/2021 

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

  

WSZYSTKIE INFORMACJE ZWIĄZANE Z NABOREM DO PRZEDSZKOLA  MOŻNA ZNALEŹĆ POD ADRESEM:


http://nabordoprzedszkola.pl/jaworzno

 

Liczba wolnych miejsc w Przedszkolu Miejskim Nr 10 w Jaworznie na rok 2020/2021 wynosi 12. 

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 10 W JAWORZNIE NA ROK SZKOLNY 2020/2021

 

  1. Berny Mateusz
  2. Cebula Inga
  3. Głowacz Aleks
  4. Głowacz Sabina
  5. Jaszczerska Zuzanna
  6. Kostuj Barbara
  7. Maciejewska Dalia
  8. Pawłowski Wiktor, Emanuel
  9. Strumińska Milena
  10. Trojanowska Nadia
  11. Wiecheć Natalia
  12. Wojtylas Michał
 

 LISTA DZIECI NIEZPRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 10 W JAWORZNIE NA ROK SZKOLNY 2020/2021

 

  1. Adamiec Sara
 2. Aniołek Emilia
 3. Badziński Olaf
 4. Bańkowska Sonia
 5. Budak Dawid
 6. Chechelski Fabian
 7. Czajka Hanna
 8. Czech Emilia
 9. Deredziuk Dominik

10. Dymer Aleksander

11. Gęborski Nikodem

12. Głowacz Alan

13. Gnyp Amelia Matylda

14. Górnisiewicz Nikola

15. Grabska Emilia

16. Grzywacz Szymon

17. Hemperek Adam

18. Hentschel Franciszek

19. Hentschel Oliwia

20. Hołda Marcel

21. Jaworska Alicja

22. Jędrzejewski Grzegorz

23. Jochymek Maja

24. Jurewicz Tymon

25. Juzaszek Karolina

26. Kamiński Igor

27. Kantorosinski Bartosz

28. Kapica Fabian

29. Klimczyk Anna

30. Klimowski Olaf

31. Kloc Sebastian

32. Knapik Julia

33. Kolińska Julia

34. Konopka Milena Julia

35. Kopica Alan

36. Korbik Michalina

37. Korlacka Maja

38. Kosek Filip

39. Koziarz Zofia

40. Kozioł Hanna

41. Krysińska Laura Lena

42. Kula Bruno

43. Kumiega Michał

44. Kus Hanna

45. Kwiatkowski Szczepan

46. Lachowicz Maja

47. Łaciak Milena

48. Maj Lena

49. Majcherczyk Michał

50. Malczyk Anna

51. Mamala Lena

52. Matyaszek Maksymilian

53. Migas Iga

54. Mihacsi Tymoteusz

55. Młynarczyk Grzegorz

56. Molenda Michalina

57. Moń Emilia

58. Moskał Błażej

59. Musiał Hanna

60. Nekwapil Wiktoria

61. Odrzywołek Oskar

62. Pawełek Milena

63. Pelęga Jan

64. Piegza Wojciech

65. Plewnia Jagoda

66. Popielecka Alicja

67. Porwit Zofia

68. Potępa Amelia

69. Proniuk Denis

70. Radko Sara

71. Rębisz Lena

72. Rogula Liwia

73. Rosa Luiza

74. Sadokierski Alan

75. Sadowy Aleksandra

76. Salamon Gabriela Małgorzata

77. Sanojca Agnieszka

78. Sekunda Laura

79. Siedlńska Oliwia

80. Siemion Michał

81. Siemion Tomasz

82. Singh Ekampreet Marika

83. Skrzydłowska Agata

84. Smaza Alicja

85. Sojecki Wiktor

86. Sowa Hanna

87. Stofrowska Emilia

88. Synowiec Adam

89. Szczotok Stanisław

90. Szpak Nikola

91. Ślęczka Hanna

92. Święch Julia

93. Tryfanów Alan

94. Tylenda Kornelia

95. Urban Paweł

96. Wartała Stanisław

97. Wasicka Julia

98. Wąsowicz Amelia

99. Witzke Amelia

100.Woska Blanka

101.Zalewski Szymon

102.Zaprzałka Eryk

103.Zelek Szymon