Jesteś tutaj: Start / WIADOMOŚCI

WIADOMOŚCI

Konkurs „Moje Przedszkole”

W poniedziałek 1 czerwca sklep internetowy Maludas.pl ogłosił konkurs „Moje Przedszkole”. Nagrodami w nim są bony zakupowe do zrealizowania w sklepie.

W kategorii – przedszkole będą przyznane następujące nagrody:

- Idealne przedszkole (I miejsce) – bon o wartości 1000 zł,

- Wymarzone przedszkole (II miejsce) – bon o wartości 800 zł,

-  Przedszkole jak z bajki (III miejsce) – bon o wartości 500 zł.

9 czerwca 2020
Czytaj więcej o: KONKURS

DYŻUR WAKACYJNY

Przedszkole Miejskie Nr 10 jest czynne w miesiącu lipcu. W sierpniu,  zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z Radą Rodziców, ma miejsce przerwa wakacyjna oraz remont placówki.

Dzieci zapisane na miesiąc sierpień zostaną objęte opieką w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Jaworznie, ul. Szymanowskiego.

Rodzice, którzy zgłosili dzieci na lipiec lub sierpień zobowiązani są do pobrania i uzupełnienia kart zgłoszeniowych oraz ich dostarczenia do naszej placówki w nieprzekraczalnym terminie do 19.06 do godziny 15:00. Karty można dostarczyć osobiście do przedszkola lub w kopercie do skrzynki pocztowej znajdującej sie przy wejściu do przedszkola.

Przypominamy, że z opieki przedszkolnej w okresie wakacji mogą skorzystać tylko dzieci rodziców pracujących. Dzieci rodziców niepracujących, nie zostaną przyjęte. Ma to związek z koniecznością przyjęcia dzieci z innych placówek oraz dostosowania się do wymogów Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczących procedur bezpieczeństwa i higieny na terenie placówki w czasie trwania Covid-19. Prosimy o zapoznanie się z Wewnętrzną procedurą bezpieczeństwa na terenie przedszkola.

Wzory dokumentów:

Karta zgłoszenia na dyżur

załącznik nr 1 - ankieta

załącznik nr 2 - oświadczenie

załącznik nr 3 - oświadczenie aktualizacyjne

8 czerwca 2020

WZNOWIENIE PRACY PRZEDSZKOLA

SZANOWNI PAŃSTWO!

Od poniedziałku 18 maja  2020 R. wznawiamy pracę przedszkola.

W związku z powyższym prosimy Rodziców dzieci zadeklarowanych na miesiąc maj o zapoznanie się z:

WEWNĘTRZNĄ PROCEDURĄ BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE PRZEDSZKOLA W CZASIE TRWANIA EPIDEMII COVID-19.

ZAŁĄCZNIK NR 1

ZAŁĄCZNIK NR 2